Дом и градина

Подобри го барањето

 Stuckable shoe rack-Сталажа за чевли

Stuckable shoe rack-Сталажа за чевли

Производот има тенок дизајн кој овозможува да ги чувате чевлите вертикално и хоризонтално за да извл..

550ДЕН.

Bag Bungee- Држач за багаж

Bag Bungee- Држач за багаж

Патувајте полесно откако ќе закачите и втора торба или пак палто на куферот на тркала, и така двата ..

350ДЕН.

Clean Reach-Сет за чистење

Clean Reach-Сет за чистење

Сетот од 4 делови за чистење Ви го олеснува чистењето на начин кој не создава непријатност како клек..

450ДЕН.

Compages Shoe shelf-гардеробер за чевли

Compages Shoe shelf-гардеробер за чевли

Совршено решение за чивање на Вашите чевли во домот. Овој гардеробер ќе ја задржи вашата соба уредна..

690ДЕН.

Ever Brite-Соларна светилка -Сет од 2 парчиња

Ever Brite-Соларна светилка -Сет од 2 парчиња

Осветлете го влезот во вашиот дома или пак терасата со LED светлото за осветлување. Светлото е со со..

800ДЕН.

Hurricane Spin Broom-Четка за чистење

Hurricane Spin Broom-Четка за чистење

Hurricane Spin Broom-Бежичен чистач со 3 ротирачки четки идеален за чистење на сите типови на подови..

690ДЕН.

Magic Bullet-Блендер

Magic Bullet-Блендер

Блендер, соковник, мелница- исечете, мелете и подгответе супи и други јадења за помалку од 10 секунд..

1,990ДЕН.

Magic hose-Магично растегливо црево

Magic hose-Магично растегливо црево

Магично растегливо црево кое автоматски се проширува дури и 3 пати повеќе од својата должина, дава ш..

0ДЕН.

Memory Pillow- Перница со мемори пена

Memory Pillow- Перница со мемори пена

Уникатно дизајнирана перница со мемори пена која дава поддршка на природните контури на рамената , в..

890ДЕН.

Swivel Sweeper G6-Бежична правосмукалка

Swivel Sweeper G6-Бежична правосмукалка

Пренослив, бежичен и лесен вакум чистач со вртлива рачка од 360 степени. Лесен за маневар бежичен чи..

1,290ДЕН.

Tobi travel steamer- Пегла на пареа

Tobi travel steamer- Пегла на пареа

Tobi travel steamer-Пеглата на пареа е совршена за пеглање на сите видови ткаенина. Дизајнирана е за..

990ДЕН.

Zapplight- ЛЕД светилка  против комарци и инсекти

Zapplight- ЛЕД светилка против комарци и инсекти

Дизајнирана и направена по најнова технологија која функционира како Лед светло, а воедно ги уништув..

490ДЕН.

Електрична машина за правење на Пуканки!

Електрична машина за правење на Пуканки!

За миг подгответе пуканки за Вас, Вашето семејство или пријателите. Наменет за сите кои уживаат во в..

1,190ДЕН.

Закачалка Triples Closet Space

Закачалка Triples Closet Space

Дали сметате дека слободно место во Вашиот гардеробер е невозможна мисија? Никогаш поблиску до решен..

240ДЕН.

Инстант проточен бојлер со LED дисплеј

Инстант проточен бојлер со LED дисплеј

Инстант проточен бојлер со кој за миг ќе добиете топла вода. Производ кој залужува да се најде во се..

1,700ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 24 (2 страна/и)