Електроника

Подобри го барањето

Gemei 1766 фен

Gemei 1766 фен

Постигнете професионален изглед како од салон со овој совршен фен за домашна употреба, кој има мали ..

1,190ДЕН.

Gemei 1917 фен

Gemei 1917 фен

Прекрасно дизајниран иновативен фен кој нуди висок квалитет. Супер лесен фен за коса дизајниран да п..

990ДЕН.

Gemei 3115 тример

Gemei 3115 тример

Гемеи тримерот лесно се справува со отстранувањето на влакната во носот и ушите. Дизјаниран е за ле..

790ДЕН.

Gemei 7716- Машинка за бричење

Gemei 7716- Машинка за бричење

Електричен брич од ротирачки тип, погоден за перфектно бричење, по кое кожата останува мека. Принцип..

990ДЕН.

Kemei Super km-600  6 во 1 Комплет

Kemei Super km-600 6 во 1 Комплет

Ексклузивно компактно пакување за мажи кое ќе даде комплетно решение за шишање и бричење на мажите. ..

1,690ДЕН.

Nova 2in1 Hair Beauty Сет

Nova 2in1 Hair Beauty Сет

Nova 2in1 Hair Beauty Сет има компактен дизајн и тоа ја прави идеален придружник за сите патувања. О..

690ДЕН.

Relax and Tone масажер

Relax and Tone масажер

Масажер за слабеење, тонирање и релксирање. Ова е совршен начин за вежбање и рекалсирање истовремено..

790ДЕН.

Spin Spa Сет

Spin Spa Сет

Сетот се состои од повеќе делови, специјално дизајнирани за нега на кожата на телото и лицето. Ја чи..

990ДЕН.

Straight Artefact-Kерамичка четка за коса

Straight Artefact-Kерамичка четка за коса

Најиноватина керамичка четка за коса, која дава брзи резултати.Оваа четка овозможува најбезбедно и н..

790ДЕН.

Прикажани од 1 до 9 од вкупно 9 (1 страна/и)