За Неа

6 Pack EMS-Стимулатор за зацврстување на стомачни мускули

6 Pack EMS-Стимулатор за зацврстување на стомачни мускули

Преку ЕМС(електричната мускулна стимулација) се испраќа директен сигнал до мускулите, со цел да се п..

690ДЕН.

Gemei 1766 фен

Gemei 1766 фен

Постигнете професионален изглед како од салон со овој совршен фен за домашна употреба, кој има мали ..

1,190ДЕН.

Gemei 1917 фен

Gemei 1917 фен

Прекрасно дизајниран иновативен фен кој нуди висок квалитет. Супер лесен фен за коса дизајниран да п..

990ДЕН.

HD Vision-Очила за возење

HD Vision-Очила за возење

Два пара очила, за дневна и ноќна визија при возење. Намалена видливост, густа магла, дожд, поп..

390ДЕН.

Hot shapers woman belt-Појас за слабеење

Hot shapers woman belt-Појас за слабеење

Согорете повеќе калории на телото, брзо и едноставно. Користете  го појасот додека трае Вашиот ..

390ДЕН.

Hot Shapers хеланки

Hot Shapers хеланки

Hot Shapers хеланките  се дизајнирани да ја зголемат основната телесна температура на телото, п..

590ДЕН.

Just One Shapers- мидер за обликување

Just One Shapers- мидер за обликување

Just One Shapers- мидерот за обликување направен е со уникатна технологија од висококвалитетен микро..

590ДЕН.

Memory Pillow- Перница со мемори пена

Memory Pillow- Перница со мемори пена

Уникатно дизајнирана перница со мемори пена која дава поддршка на природните контури на рамената , в..

890ДЕН.

Nova 2in1 Hair Beauty Сет

Nova 2in1 Hair Beauty Сет

Nova 2in1 Hair Beauty Сет има компактен дизајн и тоа ја прави идеален придружник за сите патувања. О..

690ДЕН.

Relax and Tone масажер

Relax and Tone масажер

Масажер за слабеење, тонирање и релксирање. Ова е совршен начин за вежбање и рекалсирање истовремено..

790ДЕН.

Royal Posture-Појас за држење и потпора на телото и рамената

Royal Posture-Појас за држење и потпора на телото и рамената

Појасот обезбедува поддршка на 'рбетот за да ја намали болката и да го поправи неправилното држење н..

690ДЕН.

Slim n Fit- Хеланки 1+1 ГРАТИС

Slim n Fit- Хеланки 1+1 ГРАТИС

Уникатни, совршено дизајнирани хеланки кои ќе го обликуваат Вашето тело, а сепак имаат изглед како д..

590ДЕН.

Slim panties 360-Мидер

Slim panties 360-Мидер

Зарем не би биле заинтригирани ако некој ви каже дека можете да носите мидер и да се чувствувате ист..

390ДЕН.

Spin Spa Сет

Spin Spa Сет

Сетот се состои од повеќе делови, специјално дизајнирани за нега на кожата на телото и лицето. Ја чи..

990ДЕН.

Straight Artefact-Kерамичка четка за коса

Straight Artefact-Kерамичка четка за коса

Најиноватина керамичка четка за коса, која дава брзи резултати.Оваа четка овозможува најбезбедно и н..

790ДЕН.

Прикажани од 1 до 15 од вкупно 16 (2 страна/и)