За Него

 Slim n Lift-Корективна маица за мажи

Slim n Lift-Корективна маица за мажи

Уникатно дизајнирана маица направена со најнова технологија за да го дефинира машкото тело и да ги п..

490ДЕН.

6 Pack EMS-Стимулатор за зацврстување на стомачни мускули

6 Pack EMS-Стимулатор за зацврстување на стомачни мускули

Преку ЕМС(електричната мускулна стимулација) се испраќа директен сигнал до мускулите, со цел да се п..

690ДЕН.

DZ09 Smartwatch- Интелегентниот часовник/телефон

DZ09 Smartwatch- Интелегентниот часовник/телефон

DZ09 Smartwatch- Интелегентниот часовник/телефон направен е со најновата технологија, со цел да одго..

1,590ДЕН.

Gemei 3115 тример

Gemei 3115 тример

Гемеи тримерот лесно се справува со отстранувањето на влакната во носот и ушите. Дизјаниран е за ле..

790ДЕН.

Gemei 7716- Машинка за бричење

Gemei 7716- Машинка за бричење

Електричен брич од ротирачки тип, погоден за перфектно бричење, по кое кожата останува мека. Принцип..

990ДЕН.

HD Vision-Очила за возење

HD Vision-Очила за возење

Два пара очила, за дневна и ноќна визија при возење. Намалена видливост, густа магла, дожд, поп..

390ДЕН.

Kemei Super km-600  6 во 1 Комплет

Kemei Super km-600 6 во 1 Комплет

Ексклузивно компактно пакување за мажи кое ќе даде комплетно решение за шишање и бричење на мажите. ..

1,690ДЕН.

Memory Pillow- Перница со мемори пена

Memory Pillow- Перница со мемори пена

Уникатно дизајнирана перница со мемори пена која дава поддршка на природните контури на рамената , в..

890ДЕН.

Royal Posture-Појас за држење и потпора на телото и рамената

Royal Posture-Појас за држење и потпора на телото и рамената

Појасот обезбедува поддршка на 'рбетот за да ја намали болката и да го поправи неправилното држење н..

690ДЕН.

Sweet slim belt-појас за слабеење

Sweet slim belt-појас за слабеење

Согорете повеќе калории на телото, брзо и едноставно. Користете  го појасот додека трае Вашиот ..

390ДЕН.

Елегантен новчаник за кредитни картички и пари 1+1 ГРАТИС

Елегантен новчаник за кредитни картички и пари 1+1 ГРАТИС

Ултра квалитетен новчаник кој овозможува заштита на вапите картички од оштетување на магнетните лент..

590ДЕН.

Сиботе- Корективна машка маица за слабеење

Сиботе- Корективна машка маица за слабеење

Направена од премиум еластин, со цел да ги покрие несовршеностите на телото, и да го намали обемот о..

790ДЕН.

Прикажани од 1 до 12 од вкупно 12 (1 страна/и)