За миг подгответе пуканки за Вас, Вашето семејство или пријателите. Наменет за сите кои уживаат во вкусот на пуканките и за оние кои водат грижа за здравата исхрана.

Машината за пуканки со циркулација на топол воздух ги прави пуканките, без употреба на масло, па така ќе добиете здрави пуканки подготвени за многу кратко време, дури побрзо и од микробранова печка.

Лесен и едноставен е за користење, дури не треба да трошите време за да го исчистите. Бидејќи не користи масло и други состојќи, пребришете само со крпа и машината ќе биде спремна за следна употреба.

Големина: 17X12X26cm

Потрошувачка на енергија: 1200 W

Напон: 110V / 220V

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Електрична машина за правење на Пуканки!

  • Шифра на производ: 010103
  • Достапност: На залиха
  • 1,190ДЕН.