Заборавете на безброј сијалички и кабли кои треба да ги местите за да го разубавите дворот!!!

Едноставно ставете го уредот во дворот и насочете го кон ѕидот, и ќе ја создадете магијата на Новогодишните Празници.

Ласерот може да се користи на минусни температури , дури и на дожд и снег.

Има тајмер кој се исклучува самостојно по 8 часа работа.

Има систем од светилки и ротирачка глава, која создава неверојатно лајт шоу.

Има неверојатно мала потрошувака.

Да се инсталира пропишано со упатството од производителот.

Уживајте во празниците што следуваат.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Ласерски проектор за новогодишна декорација

  • Шифра на производ: 00444
  • Достапност: На залиха
  • 1,690ДЕН.