Tobi travel steamer-Пеглата на пареа е совршена за пеглање на сите видови ткаенина. Дизајнирана е за лесно пеглање во домашни услови, а со ефект како професионална машина од хемиско чистње. На лесен и едноставен начин ги пегла сите изгужвани рабови кои се на облеката, дури и 5 пати побрзо од пеглање со обична пегла.

Пеглата е дизајнирана да се користи во воздух, односно за пеглање не ни е потребна рамна површина или даска за пеглање, туку едноставно може на закачалка да ја испеглате облеката. 

Совршена е за патувања.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Tobi travel steamer- Пегла на пареа

  • Шифра на производ: 00022
  • Достапност: На залиха
  • 990ДЕН.