Мини чоколадната фонтана е идеален производ кој ќе биде дел од Вашата забава, роденден, венчавка или некаква прослава. 

Вашата забава претворете ја во вистинско задоволство, во кое ќе можете Вие и Вашите пријатели да ги потопувате во Вистинско чоколадно бисквитите, колачите или пак парчињата овошје.

Лесен е за употреба и забавен за користење.

Тежина: 1,0 кг

Дијаметар: 14.5cm

Висина: 21.5см

Материјал: нерѓосувачки челик + ABS

AC 230V -50Hz 30W / 65W

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Мини чоколадна фонтана

  • Шифра на производ: 00059
  • Достапност: На залиха
  • 1,090ДЕН.