Преку ЕМС(електричната мускулна стимулација) се испраќа директен сигнал до мускулите, со цел да се промовира мускулна активност. Без последици и штети за телото. Со овој стимулатор може да постигнете да ги затегнете, зајакнете и да добиете тонизирачки ефект на Вашата фигура. По редовна употреба на производот за 6-8 недели ќе можете да ги видите резултатите и да добиете затегнати мускули. Дизајниран е кон абдоминалната мусклулна маса, со 6 различни програми и 4 нивоа на интензитет. Производот може да го користите насекаде и во било кое време.

-Големина:18 * 16,8 см

-ЕМС уреди: 3 ААА батерии (не се вклучени)

-Влезен извор на енергија: 100-240V, 50 / 60Hz

-Излез: DC5V 1000mA

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

6 Pack EMS-Стимулатор за зацврстување на стомачни мускули

  • Шифра на производ: 00058
  • Достапност: На залиха
  • 690ДЕН.