Секогаш може да се познае некој што има домашни миленици, влакната остануваат насекаде. Справувањето со нив бара многу напор и напор, но тоа не е невозможно. Се што ви е потребно е четка за влакна Fur Wizard. Таа има посебна површина од двете страни која ефикасно ги фаќа сите влакна и коса од облеката, софата, перниците и секој текстил. Оваа четка не треба да се мие со вода или да се чисти со раце. Има посебен контејнер во кој е влакната  остануваат таму!

Комплет вклучува и мала, пренослива четка.

Голема: 33cm X 7cm

Мала: 14cm X 5.5cm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Pet Fur Remover - Четка за чистeње влакна од миленици

  • Шифра на производ: 00051
  • Достапност: На залиха
  • 450ДЕН.