Инстант проточен бојлер со кој за миг ќе добиете топла вода. Производ кој залужува да се најде во секое домаќинство. За неколку секунди ја затополува водата која може да се користи без да предивика прекини на топлината. Насадна чешма која заштедува електрична енергија, со греач од 4KW и  LED дисплеј. Идеално решение за во Вашиот дом, во кујна, бања или пак на викендица.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Инстант проточен бојлер со LED дисплеј

  • Шифра на производ: 00006
  • Достапност: На залиха
  • 1,700ДЕН.