Сетот се состои од повеќе делови, специјално дизајнирани за нега на кожата на телото и лицето. Ја чисти вашата кожа и истовремено го негува вашето тело. Се користи лесно и едноставно, благодарение на долгата рачка, а во комплетот ги добивате сите додатоци за тело, лице и пети. Веднаш ги смирува уморните и болни мускули и кожата станува негувана и нежна.

Може да се користи под туш или во када.

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Spin Spa Сет

  • Шифра на производ: 00014
  • Достапност: На залиха
  • 990ДЕН.