Hot Shapers хеланките  се дизајнирани да ја зголемат основната телесна температура на телото, предизвикувајќи потење и согорување на калории дури и со минимален напор. Со нив може телото да ја зголеми температурата дури и за 4 пати побрзо од обично, па така можете да ги носите и додека се одмарате или пак работите во домот или градината, а воедно и да слабеете. Најважно е дека материјалот не дозволува влагата да излезе од другата страна. Тие се направени од Neotex и овозможуваат компресија на телото и создаваат цврста форма и убави облини.

Материјал:

30% полиестер

40% неопрен

30% најлон

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

Hot Shapers хеланки

  • Шифра на производ: 00007
  • Достапност: На залиха
  • 590ДЕН.


достапни опции